My hobby .

15. listopadu 2011 v 10:01 | Sunny* |  My creations*
Po dlouhém přemlouvání jsem se rozhodla, že vám ukážu moje starší práce v photoshopu . Není to nic extra, stále se zdokonaluju . Je to moje vášeň %) .
Dnešní svět je neomezených možností .. Chceš být krásná a máš peníze ? Jdi na plastiku ... Chceš být krásná, ale nemáš tolik peněz ? Nakup si tuny make-upu ... Stačí ti hezké fotky ? Hoď je do photoshopu ... Jsi spokojená sama se sebou ? GRATULUJU ! Nepotřebuješ nic z toho co jsem tu vypsala ... :))
A teď už k věci ..
Před pěti měsíci jsem měla nápad, že bych si vytvořila webové stránky, kde bych nabízela své služby-úpravy fotografií . Je to celkem žádané, ale jako uplnej amatér, který se učí teprve druhým rokem s photoshopem, jsem si řekla, že je to pitomost . Tyhle práce jsou celkem staré ... Určitě příště udělám lepší a ukážu je :) .↑↑↑ Tahle se mi teda opravdu moc nepovedla ... Špatná pleť a horší kvalita fotografie ...

↑↑↑ Tahle se mi líbí opravdu hodně. Na tohle jsem pyšná %)) Ale paní opravdu moc nepotřebovala úpravu, byla krásná i před tím :)))

Byla bych ráda, za jakýkoliv váš názor na moje práce . Příště jich sem dám víc. :) Tohle je zatím vše co jsem v počítači našla z minulosti ...
Děkuju :) Sunny*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama